Szanowni mieszkańcy gminy w związku z obfitymi opadami śniegu oraz oblodzeniem dróg i chodników Wójt Gminy Wisznice przypomina o obowiązkach, jakie ciążą na właścicielach i zarządcach nieruchomości, związanych z koniecznością odśnieżania chodników, dachów oraz usuwania tworzących się sopli lodowych.

W poniedziałek - 17 grudnia 2018 r. w Urzędzie Gminy Wisznice odbyła się debata pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Możesz mieć na nie wpływ”. To drugie w tym roku spotkanie Policji z mieszkańcami i samorządem gmin, nad których bezpieczeństwem czuwa Komisariat Policji w Wisznicach.

Osoby zainteresowane wymianą kotłów centralnego ogrzewania proszone są o wypełnienie kwestionariusza oraz dostarczenie go wraz z załącznikami do Urzędu Gminy Wisznice pok. 209 do dnia 15 stycznia 2019r.

Kwestionariusz

Przewodnicząca Rady Gminy Wisznice - Ewa Nuszczyk serdecznie zaprasza na obrady III sesji VIII kadencji Rady Gminy Wisznice.

Drodzy mieszkańcy, po raz kolejny zwracamy się do Was z prośbą. Poszukujemy właściciela psiej suki, która od kilku dni błąka się po jednej z miejscowości gminnych.

Zakończyła się przebudowa drogi gminnej Nr 101257 L w miejscowości Wisznice Kolonia.