Urząd Gminy Wisznice informuje, iż od 22 listopada 2017 r. w kasie Urzędu Gminy wypłacane będą stypendia szkolne.

Urząd Gminy Wisznice zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "KARTKA BOŻONARODZENIOWA". Do środy 6 grudnia 2017 r. można wysyłać prace konkursowe przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum.

Wójt Gminy Wisznice ogłasza konkurs plastyczny pn.: "Gmina Wisznice w przyszłości - czyli w jakiej przestrzeni chcę mieszkać, pracować, wypoczywać" w ramach realizowanego projektu "Partycypacja w planowaniu przestrzennym". Projekt współfinansowany jest ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

OGŁOSZENIE

REGULAMIN

KARTA UCZESTNIKA

11 listopada jak co roku mieszkańcy Gminy Wisznice wraz z władzami samorządowymi spotykają się w centrum Wisznic by razem świętować Dzień Niepodległości.

Informujemy, iż do Urzędu Gminy Wisznice wpłynęło ostrzeżenie od Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starosty Bialskiego o zbliżających się w nocy z 10 na 11 listopada silnych porywach wiatru mogących dochodzić do 90 km/h.

8 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Oświaty odbyło się Święto Seniorów. Uroczystość została zorganizowana przez Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wisznicach.

W dniu 31 października Urząd Marszałkowski ogłosił listę projektów wybranych do dofinansowania w ramach działania 12.2 Kształcenie Ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Projekt Gminy Wisznice pod tytułem „Akademia sukcesu” znalazł się na wysokim, 3. miejscu listy rankingowej, uzyskując 85 punktów i został skierowany do dofinansowania.