Serdecznie zachęcamy do udziału w zebraniach sołeckich, na których mieszkańcy wybiorą nowych sołtysów i członków Rad Sołeckich na kolejną kadencję. Przedstawiamy harmonogram spotkań w poszczególnych sołectwach gminy. W przypadku, braku frekwencji mieszkańców w godzinach podanych poniżej, zgodnie ze statutem Gminy Wisznice, kolejny termin wyznaczony jest na 30 minut później.

W imieniu społeczności Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Wisznicach serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu uczestników V Regionalnego Konkursu Piosenki Rosyjskiej, który odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. o godzinie 9:30.

Urząd Gminy Wisznice zbiera pieniądze na pomoc mieszkańcowi Gminy. W Piątek - 12.04.2019 r. nad ranem doszło do pożaru w miejscowości Dubica Górna.

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "#SegregujeMy".

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej organizuje debatę rolniczą. Na spotkanie zaproszono Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym w Wisznicach rozpoczęła się uroczystość jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Urząd Gminy Wisznice poszukuje osób chętnych do adopcji pięciu szczeniaków oraz ich matki. Gmina Wisznice deklaruje pokrycie kosztów zabiegu sterylizacji zwierząt. W sprawie adopcji należy kontaktować się z UG Wisznice, nr tel. 38 378 21 02.

Zachęcamy do udziału. Kurs jest bezpłatny. Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury i Oświaty w Wisznicach.