Urząd Gminy Wisznice poszukuje domu dla podrzuconego do mieszkańca gminy małego kociaka. Płeć zwierzaka nie jest znana, jeśli okazałoby się, że są to kotka Urząd Gminy Wisznice w całości pokryje koszty sterylizacji. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany adopcją prosimy o kontakt pod nr tel. 83 378 21 02.

                               

   

Wójt Gminy Wisznice, Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wisznicach mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców gminy, a także wszelkich miłośników historii na uroczyste odsłonięcie pomnika ku czci 30 Polaków - patriotów rozstrzelanych przez okupanta hitlerowskiego 2 marca 1944 roku w imię walki o wolną Polskę. Wydarzeniu towarzyszyło będzie spotkanie autorskie i promocja książki dr Tadeusza Doroszuka "Gmina Wisznice w latach okupacji hitlerowskiej 1939-1944".

Ogłoszenie grzecznościowe. Mieszkaniec Huszczy poszukuje biszkoptowego labradora - ukochanego psa jego dzieci.

Urząd Gminy Wisznice ma zaszczyt poinformować, iż wczoraj 9 października 2018 r. Wójt Gminy Wisznice - Piotr Dragan na gali rozdania nagród rankingu Rzeczpospolitej 2018 odebrał nagrodę z rąk kapituły konkursowej za zajęcie I miejsca w kategorii gminy wiejskie.

Urząd Gminy Wisznice poszukuje właściciela roweru, który od kilku dni stoi porzucony blisko centrum Wisznic. Więcej informacji w tym temacie uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 83 378 21 02.

Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników historii do udziału w autorskim spotkaniu z dr Tadeuszem Doroszukiem, który 7 października 2018 r. o godz. 15.00 w siedzibie Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. "Gmina Wisznice w latach okupacji hitlerowskiej 1939-1944".Kierownik Gminnego Klubu Malucha ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w charakterze opiekuna dzieci do lat 3 w Gminnym Klubie Malucha.

Wymiar czasu pracy – 1 etat.

Miejsce pracy –  budynek Przedszkola przy Szkole Podstawowej w Wisznicach.

Opiekunem może zostać osoba posiadająca kwalifikacje zgodne z art. 16 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2018 r. poz. 603)

Zainteresowane osoby proszone są o składanie dokumentów do dnia 01.10.2018r. do godz. 14.00 w sekretariacie Urzędu Gminy Wisznice, I piętro, pokój 102.

Przedsiębiorcy prowadzący handel detaliczny, jak i gastronomiczny wyrobami alkoholowymi są zobowiązani dokonać wpłaty III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 WRZEŚNIA 2018 r. (bez znaczenia pozostaje fakt, iż dniem ten jest dniem wolnym od pracy – niedziela).

Wójt Gminy Wisznice informuje, że w dniu 06.10.2018 o godzinie 18:00 na stołówce w Szkole Podstawowej w Wisznicach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu ministerialnego  „Czyste Powietrze”.