„Dolina Zielawy” na Targach Turystycznych w Lublinie

logo dolina zielawyW dniach 21-22 kwietnia 2012 r. w Lublinie odbyły się Targi Turystyczne (Centrum Targowo-Wystawiennicze Targów Lublin S.A.), których główną ideą było promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, jak również wzbudzenie większego zainteresowania zwiedzających turystyką polską i zagraniczną. Tegoroczne Targi były przedsięwzięciem łączącym w sobie prezentację branży turystycznej z imprezami towarzyszącymi, pokazami i konkursami. Równolegle na terenie tej samej hali odbywały się targi motoryzacyjne, skupiając dużą uwagę zwłaszcza wśród panów.

Wśród atrakcji targowych znalazła się promocyjna oferta biur podróży, fotele masujące, kajaki, paintball, ponadto odwiedzający mogli sprawdzić się ze znajomości szlaków województwa lubelskiego a także jego topografii. Na smakoszy regionalnych specjałów czekały przepyszne wędliny i przekąski przygotowane przez członkinie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze"

Dolina Zielawy wspólnie z innymi wystawcami prezentowała swoją ofertę turystyczną, spotykając się z ogromnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających, którzy chętnie sięgali po nasze materiały promocyjne (foldery, ulotki, zestawy zielarskie).

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

sponsorzy