Nowe wyposażenie oddziałów przedszkolnych w Wisznicach i Horodyszczu

W oddziałach przedszkolnych w Wisznicach i Horodyszczu trwa realizacja projektu „Modernizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych". Już w okresie wakacyjnym do każdego z naszych wisznickich oddziałów przedszkolnych trafił nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki wyposażeniu każdej z sal w telewizor, odtwarzacz DVD i tablicę interaktywną dzieci mogą uczestniczyć w wielu ciekawych i nowych zajęciach edukacyjnych. Rozwijają swoją spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia, pomysłowość i wyobraźnię. W ramach projektu zakupione również zostały nowe zabawki i pomoce dydaktyczne, które sprawiają wiele radości naszym pociechom, a także uczą naszych najmłodszych. Zadbaliśmy również o przyjemniejszy wygląd sal - do każdego z oddziałów dojechały już nowe funkcjonalne meble, które pomogą utrzymać porządek i podwyższyć komfort pracy. Oddziały przedszkolne w Wisznicach zostały również doposażone w meble wypoczynkowe, leżaczki oraz wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo, a w każdej sali zamontowane zostaną rolety i obudowy grzejników. W okresie wolnym od nauki remont został przeprowadzony w łazienkach, które zostały przystosowane odpowiednio do wieku dzieci uczęszczających do poszczególnych oddziałów. Oddziały przedszkolne w Wisznicach otrzymały również nowe wyposażenie służące do utrzymania czystości: wózek do sprzątanie, pralkę i odkurzacze. Do oddziału przedszkolnego w Horodyszczu zakupiono nowe stoły i krzesełka, komplet zabawek i pomocy dydaktycznych, odkurzacz, laptop oraz nowoczesny odtwarzacz dvd.
Z oszczędności powstałych przy realizacji projektu do oddziału w Horodyszczu zakupiony zostanie również nowy telewizor, który będzie służył do przekazywania treści edukacyjnych dzieciom.
W obu placówkach rozpoczęły się także prace w zakresie doposażenia placów zabaw, na których zostaną zamontowane nowe urządzenia. Realizacja projektu przewidziana jest do 31.12.2014 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

kapitał                unia spoleczny

 

FOTORELACJA >>>>>>>>

 

sponsorzy