Fiszka projektowa do opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju

Urząd Gminy Wisznice informuje, iż Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania rozpoczęła etap przygotowań do konkursu o wybór Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2021-2027 w powiecie bialskim. W ramach przygotowania dokumentacji konkursowej konieczne jest przeprowadzenie miedzy innymi szeregu działań konsultacyjnych, które BLGD rozpoczęła już w ubiegłym roku. Spotkania w gminach były poświęcone w szczególności analizie potrzeb rozwojowych i potencjału danego obszaru a także celów jakie należy zapisać w nowej Strategii Rozwoju Lokalnego.

Chcąc włączyć lokalną społeczność do opracowanie dokumentu, bardzo prosimy mieszkańców o wypełnienie fiszki projektowej niezbędnej do opracowania LSR. Poniżej przedstawiamy treść ogłoszenia BLGD z wytycznymi w zakresie wypełnienia fiszki. Zebrane fiszki projektowe posłużą do opracowania celów i przedsięwzięć zawartych w LSR oraz określenia wskaźników i budżetu LSR, a także do przedstawiania swoich oczekiwań względem projektów wdrażanych za pośrednictwem LGD.

Wypełnioną fiszkę projektową można składać do dnia 08.02.2023 r. w następujących formach:

  1. drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule „Fiszka projektowa – LSR”.
  2. drogą korespondencyjną na adres Biuro BLGD, ul. Sapieżyńska 2/15, 21-500 Biała Podlaska, z dopiskiem: „Fiszka projektowa – LSR”.
  3. bezpośrednio do Biura BLGD ul Sapieżyńska 2/15, 21-500 Biała Podlaska w godzinach pracy biura.

Fiszki projektowe niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej formie niż na załączonym formularzu lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

GŁOSZENIE

FISZKA PROJEKTOWA PDF

FISZKA PROJEKTOWA DOC

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

sponsorzy