MIESZKAŃCY WSPIERAJĄ WOJSKO

Gmina Wisznice choć nie sąsiaduje bezpośrednio z granicą państwa to można powiedzieć, że ze względu na swoje położenie obserwuje zmagania Wojska Polskiego z obecną sytuacją na naszej wschodniej granicy. Zapewne większość z nas z niepokojem patrzy na rozwój zdarzeń. Nasi mieszkańcy aktywnie włączają się we wsparcie Wojska Polskiego, a my jesteśmy dumni, że wśród nas jest tylu ludzi doceniających pracę żołnierzy. 

Otrzymaliśmy informację, że mieszkaniec Dołholiski Pan Sławomir Dragan w ramach wsparcia Wojska Polskiego przekazał 6 palet suchego, sezonowego drewna, o łącznej ilości 9 m³. Wartość przekazanego opału to około 1500 zł. Drewno odebrała 10 Brygada Świętokrzyska. "Widziałem, że żołnierze pozyskują drewno na opał. Mam spory zapas drewna sezonowego, postanowiłem, że w ramach wsparcia przekażę je żołnierzom. Dzięki temu będę miał swój udział w obronie granicy. " - wyjaśnił Pan Sławomir. 

Nasi mieszkańcy są aktywnymi mieszkańcami, wspaniale jest patrzeć na ich zaangażowanie oraz empatię, która zawsze przeradza się w dobro. Panie Sławomirze doceniamy gest i serdecznie dziękujemy! 

       

zdjęcia: Sławomir Dragan 

sponsorzy