„Wrota Lubelszczyzny” rozdają atrakcyjne nagrody – weź udział w konkursie

wrota lubelszczyznyGłównym celem Konkursu organizowanym przez Gminę Wisznice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wisznicach jest poszerzenie wiedzy na temat projektu Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji realizowanego przez Województwo Lubelskie, w ramach IV Osi Priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne. Pierwszy Konkurs odbędzie się w dniu 26 września. Przedmiotem Konkursu jest wykonanie przez uczniów plakatu (pracy plastycznej) nawiązującej swoją tematyką do projektu Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji. Uczniowie wykonują pracę plastyczną dowolną trwałą techniką, przy użyciu różnych form plastycznych np. malowanie farbami, kredkami, zdjęcia, wycinanki, wydzieranki collage, techniki mieszane itp. Prace mają być wykonane w formacie A0, A1 lub B1. Prace konkursowe muszą być pracami własnymi, niebiorącymi wcześniej udziału w innych konkursach. Prace mają zostać przekazane Organizatorowi do 24 września r. (GOKiO Wisznice, Wygoda 10 A, 21-580 Wisznice).

27 września natomiast odbędzie się konkurs wiedzy, którego celem jest poszerzenie informacji na temat projektu Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zadeklarowanie udziału w nim do 25 września na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Organizator wybiera od 5 do 10 uczestników Konkursu, którzy jako pierwsi zadeklarowali udział w Konkursie. Będzie się on odbywał na zasadzie turnieju pytań oraz kwalifikowania poprawnych odpowiedzi.

*Uczestnictwo w Konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu.

sponsorzy