Warsztaty w "Aktywnej Dubicy"

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi OSP Jedna Dubica serdecznie zaprasza na kolejną serię warsztatów organizowanych w ramach projektu „Aktywna Dubica" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Od stycznia 2013 roku ruszają warsztaty dziennikarskie oraz teatralne. Spotkania organizacyjne dotyczące obu warsztatów odbędą się w sobotę 05.01.2013 roku w szkole Podstawowej w Dubicy.

Na spotkanie dotyczące warsztatów dziennikarsko- filmowych zapraszamy od godz. 9.00, poprowadzi je Pan Piotr Chazan - reporter telewizyjny, właściciel studia SOUNDTVVISION. Celem tych warsztatów jest zdobycie umiejętności dziennikarskich i filmowych, a efektem będzie nagranie filmu promującego miejscowość i mieszkańców.

Natomiast o godz. 16.00 rozpocznie się spotkanie dotyczące zajęć teatralnych, których finałem będzie przedstawienie teatralne z udziałem mieszkańców Dubicy. Spotkanie i warsztaty poprowadzi Pan Roman Uściński – instruktor teatralny Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej.

Oba spotkania będą miały charakter organizacyjny, na których będzie ustalany harmonogramem zajęć i przedyskutowane zostaną oczekiwania związane z programami obu warsztatów.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

swiss contribution logo

sponsorzy