JUBILEUSZ 100 ROCZNICY URODZIN

        W dniu 13 maja 2013 r. mieszkanka naszej gminy Pani Helena Makaruk obchodziła swój jubileusz 100 lat życia. W tym uroczystym dniu z najserdeczniejszymi życzeniami, listami gratulacyjnymi Premiera Donalda Tuska i samorządu Gminy Wisznice oraz skromnym upominkiem wybrał się z wizytą do Pani Makaruk Wójt Gminy Wisznice. Towarzyszyła mu Pani Dorota Nowosielska - Kierownik USC oraz Pan Stanisław Jakubiuk - przedstawiciel Związku Kombatantów RP w Wisznicach.


        Ten wyjątkowy dzień Jubilatka świętowała w gronie najbliższej rodziny – córki Zofii, syna Piotra oraz wnucząt. Pani Helena Makaruk z d. Laskowska, urodziła się 13 maja 1913 r. w miejscowości Tyratyn Kolonia gm. Uhanie, w Wisznicach mieszka od 1952 roku. W 1940 r. wyszła za mąż za Pana Piotra Makaruka i przeżyła z nim 32 lata.


         Przeżyć cały wiek to szczęście dla wybranych. Życzymy Pani Helenie dużo zdrowia nieustannej pogody ducha, opieki najbliższych, jak najwięcej dni spędzonych wspólnie z rodziną i przyjaciółmi oraz tego, aby każda chwila była źródłem szczęścia.

GALERIA>>>>

sponsorzy