Projekt dla artystów i związanych z kulturą

Fundacja Aktywności Obywatelskiej (Lider), Fundacja Likejon oraz Europerspektywa Beata Romejko, zaprasza do udziału w innowacyjnym projekcie „PI ART – AKTYWATOR". Jest on skierowany do osób z wykształceniem wyższym po kierunkach artystycznych i/lub związanych z kulturą pozostających przez 12 m-cy bez zatrudnienia od ukończenia szkoły.

Rekrutacja przedłużona do 1 lipca.
Projekt ten ma na celu wsparcie artystów i osób po kierunkach związanych z kulturą, którzy posiadają zdolności, lecz brakuje im umiejętności w wypromowaniu siebie i tego, co tworzą. Docelowo ma sprawić, aby osoby z talentami artystycznymi, zaczęły dzięki nim zarabiać.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.art-aktywator.pl. Tam również znajduje się cały model według którego będą wspierani artyści na rynku pracy.

Projekt jest realizowany w partnerstwie: Fundacja Aktywności Obywatelskiej (Lider), Fundacja Likejon oraz Europerspektywa Beata Romejko. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dokumenty i informacje :

Regulamin rekrutacji

Ulotka informacyjna

Wprowadzenie do modelu ART-AKTYWATOR

Ankieta zgłoszeniowa (doc)

Ankieta zgłoszeniowa (pdf)

sponsorzy