Gminny Klub Malucha w Wisznicach obchodzi 5-lecie swojej działalności

W ubiegły piątek - 20 października br. Gminny Klub Malucha w Wisznicach świętował 5-lecie swojej działalności. Z tej okazji dzieci wraz z Paniami opiekunkami przygotowały krótką część artystyczną oraz tort urodzinowy. Placówkę odwiedzili zaproszeni goście, przedstawiciele samorządu na czele z Wójtem Gminy Wisznice oraz delegacja rady rodziców. Klubik na ręce Pani Kierownik otrzymał nowe książeczki do czytania Maluchom.
 
Pani Kierownik, Paniom Opiekunkom i pracownikom obsługi życzymy satysfakcji, entuzjazmu i sił do dalszej pracy, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech codzienne Państwa zaangażowanie owocuje efektami wychowawczymi oraz uznaniem dzieci, przygotowanych do dalszych etapów edukacji i ich rodziców. Dzieciom życzymy sukcesów w zdobywaniu kolejnych umiejętności i wesołego czasu w Klubie Malucha. Niech osiąganie tych celów będzie inspirujące i przynosi jak najszybsze wyniki, a także niech daje wiele radości.
 
Spotkania jubileuszowe są zawsze dobrą okazją do refleksji nad dotychczasowymi osiągnięciami i planowanymi działaniami. Jest to też czas kiedy pamięcią wraca się do tych wszystkich, których praca i zaangażowanie przez dotychczasowe 5 lat tworzyły dorobek Klubu Malucha. Dziś, wszystkim tym osobom za ich trud i poświęcenie bardzo serdecznie dziękujemy!
 

Zdjęcia: UG Wisznice

sponsorzy