Uruchomienie Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Curynie pod nazwą ZDROWIE W DOLINIE ZIELAWY Sp. z o. o. w Curynie

Drodzy mieszkańcy gminy Wisznice oraz gmin powiatu bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego i łukowskiego,

Miło nam poinformować, iż gmina Wisznice uruchamia od listopada Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Curynie pod nazwą ZDROWIE W DOLINIE ZIELAWY Sp. z o. o. w Curynie.

ZOL jest zakładem stacjonarnym, realizującym opiekę długoterminową polegającą na udzielaniu całodobowych świadczeń zdrowotnych.  Zindywidualizowane świadczenia opieki długoterminowej kierowane są do osób, które niezależnie od ich wieku - nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie w życiu codziennym. Osoby te zakończyły proces leczenia szpitalnego, są w pełni zdiagnozowane, nie wymagają dalszej hospitalizacji, a jednocześnie potrzebują, ze względu na stan zdrowia, kontynuacji leczenia – całodobowych świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych oraz rehabilitacyjnych. W placówce dostępnych będzie 57 miejsc w zakładzie opiekuńczo-leczniczym oraz 16 miejsc w hospicjum stacjonarnym.

Zakres udzielanych świadczeń będzie obejmował: świadczenia udzielane przez lekarza, pielęgniarkę, psychologa; rehabilitację, terapię zajęciową, leczenie farmakologiczne, leczenie dietetyczne, zaopatrzenie w leki i wyroby medyczne – zlecone przez lekarza, zapewnienie niezbędnych konsultacji specjalistycznych, zleconych badań, edukację i poradnictwo zdrowotne, zapewnienie zleconego transportu.

Dla osób ubiegających się o przyjęcie do zakładu opiekuńczo-leczniczego, poniżej udostępniamy pliki dokumentów, które należy wypełnić oraz złożyć w celu przyjęcia do ZOL w Curynie.

Dokumenty do pobrania:

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

Do kontaktu przekazujemy:

Nr. tel.:  83 306 70 89 

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sponsorzy