Ja już się spisałem! A Ty?

Zastępca Wójta Gminy Wisznice Krzysztof Biełuszka obowiązek spisowy ma za sobą! Państwo również mogą nie czekać na telefon/odwiedziny rachmistrza, lecz spisać się samodzielnie w domu poprzez stronę www.spis.gov.pl lub infolinię 22 279-99-99. W Urzędzie Gminy również zostało przygotowane stanowisko komputerowe, z którego można skorzystać bezpłatnie przy samospisie internetowym. W razie potrzeby w spisie pomoże pracownik urzędu. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 83 378 20 01 oraz 83 378 20 11.

Dane zbierane na potrzeby spisu są bezpieczne i nikomu nie zostaną przekazane. Osoby wykonujące prace spisowe są zobowiązane do przestrzegania tajemnicy statystycznej. Za jej niedotrzymanie grożą sankcje, w tym kara pozbawienia wolności. 

A każdy, kto dokona samospisu przez internet (w domu czy w urzędzie gminy) ma jeszcze szansę wziąć udział w loterii spisowej ,w której w losowaniach 2 i 9 lipca można wygrać karty przepłacone na kwotę 500 zł i 1000 zł, a 14 lipca 2021 odbędzie się losowanie hybrydowej toyoty yaris!

Więcej informacji na stronie internetowej spis.gov.pl.

#spiszsię #NSP2021 #LiczySięKażdy #GUS #LiczymySięDlaPolski

sponsorzy