Akcja - Rodzinne sprzątanie lasu Horyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym sprzątaniu lasu Horyce, które odbędzie się w sobotę 8 maja o godzinie 10:00 (zbiórka przy PSZOK’u w Wisznicach).
 
Grupa mieszkańców gminy Wisznice wraz z Lubelską Grupą Historyczną im. Żołnierzy Wyklętych Lubelszczyzny organizują oraz zapraszają na akcję rodzinnego sprzątania lasy Horyce. 

Zbiórka wolontariuszy o godz. 10:00 obok Punktu Selektywnego Zabierania Odpadów Komunalnych w Wisznicach ( ul. Przemysłowa). Każdy uczestnik otrzyma rękawiczki oraz worek na śmieci.

– Jest to u nas pierwsza tego typu akcja sprzątania lasu, do której zapraszamy całe rodziny wraz dziećmi. W minioną sobotę grupa najbardziej zaangażowanych osób zrobiła już wstępne sprzątanie i rozeznanie terenu, ale nadal jest co robić. Mamy nadzieję że pogoda dopisze. Po sprzątaniu zaplanowane jest krótkie spotkanie uczestników podsumowujące naszą akcję – informuje jeden z organizatorów akcji sprzątania Łukasz Jaszczuk.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.  >>> WYDARZENIE NA FACEBOOKU <<<  

 
Jest to pierwsza tego typu inicjatywa naszych mieszkańców, dlatego wierzymy, że pomocnych dłoni przybędzie jak najwięcej!
Cieszymy się, że mamy tak pomysłowych mieszkańców.
 
Zdjęcie:Łukasz Jaszczuk
 

 

 

sponsorzy