Warsztaty on-line "Jak usłyszeć swego nastolatka? - dialog motywujący w praktyce"

Szanowni Państwo,    

serdecznie zapraszamy do udziału w  warsztatach on-line "Jak usłyszeć swego nastolatka? - dialog motywujący w praktyce". Odbędą się one we wtorek 5 stycznia 2021 r. w godz. 16.30-20.30.

Dialog motywujący to oparta na współpracy forma prowadzenia rozmowy, ukierunkowana na wzmacnianie wewnętrznej motywacji i zobowiązania osoby do zmiany. Poznane metody pomogą dostrzec w dziecku czy współmałżonku przyczyny braku motywacji do działania oraz  skutecznie wpłynąć na zmianę postawy. Temat jest niezwykle aktualny, szczególnie podczas zdalnego nauczania i braku motywacji nauki.

Warunkiem udziału jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa w projekcie. Dokumenty należy osobiście wypełnić w GOKiO lub w sekretariacie SP w Wisznicach (można również pobrać ze strony szkoły, Gminy lub  GOKiO  i wydrukować). Jeśli ktoś z Państwa nie może na daną  chwilę wypełnić dokumentów, a chce wziąć udział w warsztatach, to powinien skontaktować się telefonicznie z Panią Elżbietą Sokołowską (nr. tel. 668 097 474,  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ) lub zgłosić się poprzez ankietę: 

https://docs.google.com/forms/d/12BeJPlqA-SzccmHMnVLGW3LnxJ7ckHaVqywZ2la3jwM/edit

Link na warsztaty otrzymają Państwo przez e-dziennik lub emaila w dn. 5 stycznia.

Warsztaty będą  realizowane w ramach projektu Gminy Wisznice Projekt „modeLOWE Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji dla obszarów zdegradowanych i defaworyzowanych. Edycja II”, „Nowe szanse - nowe możliwości”.

 

Pliki do pobrania:

Deklaracja uczestnictwa w projekcie grantowym

Formularz rekrutacji dla uczestników LOWE

Instrukcja wypełnienia pliku uczestnicy projektu grantowego

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych_RODO

 

sponsorzy