Przedłużony termin składania dokumentów w ramach Funduszu Stypendialnego Powiatu Bialskiego

Uwaga !! Stowarzyszenie „Razem dla Wisznic” przedłuża termin składania dokumentów dla maturzystów z gminy Wisznice ubiegających się o rekomendację organizacji pozarządowej w ramach Funduszu Stypendialnego Powiatu Bialskiego  do poniedziałku 14 września 2020 r. do godz. 8:00.

Kryteria oraz wymagane dokumenty pozostają bez zmian. Warunkami koniecznymi oprócz rozpoczęcia nauki na uczelni wyższej w roku akademickim 2020/2021 jest:

     - zamieszkiwanie na terenie gminy Wisznice

     - wysoki wynik na maturze

     - spełnienie kryterium dochodowego (maksymalnie 1820 zł brutto na osobę w rodzinie)

 Warunkiem otrzymania rekomendacji będzie przedstawienie swoich osiągnięć i pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz planu pracy do realizacji po otrzymaniu stypendium, które opisywane są na załączonym formularzu. Wypełniony i podpisany formularz będzie należało wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wraz z formularzem należy przesłać:

     - kopię świadectwa maturalnego

     - potwierdzenie przyjęcia na studia

     - dokumenty zaświadczające o dochodzie rodziny zgodnie ze standardowymi wytycznymi Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W przypadku pytań proszę kontaktować się z panem Danielem Draganem na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie +48 501 608 624 

Pliki do pobrania: FORMULARZ

 

sponsorzy