Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Gmin Partnerskich Doliny Zielawy na lata 2015-2023

Gmina Wisznice zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych Strategii Rozwoju Gmin Partnerskich Doliny Zielawy na lata 2015-2023 oraz dołączonego do niej indykatywnego wykazu zadań zaplanowanych do realizacji.

Zgodnie z wytycznymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zamieszczamy również wykaz zadań, które gmina Wisznice w imieniu gmin partnerskich Doliny Zielawy złożyła w departamencie Polityki Regionalnej UM WL jako propozycję przedsięwzięcia o priorytetowym znaczeniu dla rozwoju gospodarczego w Dolinie Zielawy. Wykaz zawiera wybrane ze strategii rozwoju zadania, kluczowe dla pobudzenia przedsiębiorczości oraz powstawania nowych miejsc pracy na naszym terenie.

Wszystkich, którzy chcieliby się wypowiedzieć we wskazanym temacie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 12 października 2015 r. godzinach 10-12 na Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wisznice.

Ewentualne uwagi można również zgłaszać za pomocą załączonego formularza, przesyłając go na adres mailowy gminy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 października 2015 r.

Strategia rozwoju gmin partnerskich Doliny Zielawy na lata 2015-2023
Indykatywny wykaz zadań do strategii

Wykaz zadań do przedsięwzięcia priorytetowego

Formularz zgłaszania uwag

sponsorzy