Kino plenerowe w Wisznicach sierpeń 2016

Zapraszamy na letnie pokazy filmowe w parku w Wisznicach. Rozpoczynamy 4 sierpnia, godz. 20.30 filmem dla dzieci "Asterix - osiedle bogów" .
Ok. 21.30"Home Run – powrót do rodziny" (tu można obejrzeć trailer) http://www.youtube.com/watch?v=gAij-UmMEkg (Film z lektorem)


Film powstał w oparciu o tysiące prawdziwych historii, które dzieją się na naszych oczach i przypomina, że prawdziwa wolność i powrót do "domu" jest możliwy!
Cory Brand - wielka gwiazda amerykańskiego baseball'a doskonale wie co jest potrzebne aby zwyciężać w zawodach najwyższej ligi, niestety w życiu prywatnym obciążony wspomnieniami z przeszłości już nie radzi sobie tak dobrze. Cory wychował się w domu, gdzie ojciec był nałogowym alkoholikiem, ten fakt wywarł ogromne piętno na jego dalszym życiu. Zaczął powoli iść w ślady ojca aż w pewnym momencie jego życie wymyka mu się spod kontroli.
Mając nadzieję na uratowanie kariery sportowej, menadżer Branda wysyła go z powrotem do małego miasteczka w którym się wychował. Zmuszony do prowadzenia lokalnej młodzieżowej drużyny baseballa w ramach 8-tygodniowego "programu naprawczego" Cory na początku nie może się doczekać aby wrócić do swojego starego życia. Z czasem jednak, w trakcie kolejnych treningów z młodymi graczami budzi się w nim tęsknota za wolnością, pragnie zerwać z przeszłością i z tym co go obciąża, zauważa, że nieoczekiwanie otrzymuje drugą szansę i nadzieję na lepszą przyszłość. Cory rozpoczyna burzliwą drogę transformacji i odkupienia - drogę powrotną do domu...

Kolejne projekcje 11 sierpnia. Proponujemy dwa filmy
"Idealna fala" (tu można obejrzeć trailer) https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688&v=TRTfV-g2Odo (Film z lektorem)
Film oparty na faktach, przedstawiający historię Iana McCormack'a, wielkiego miłośnika surfingu, pochodzącego z Nowej Zelandii, który w poszukiwaniu idealnej fali, "prawdziwej" wolności i innych "głębszych" doznań przemierza Australię, Azję i Afrykę.
Pewnej nocy Ian wraz z grupą znajomych wybiera się na połowy homarów, podczas nurkowania zostaje ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę i mimo akcji ratunkowej umiera.
Okazuje się jednak, że Ian nie umiera ale przebywa przez kilkanaście minut w śmierci klinicznej, w której zrozumiał, że cały czas poszukuje niewłaściwej "fali" w swoim życiu. Ian powraca do życia i otrzymuje drugą szansę - by ją dobrze wykorzystać przewartościowuje zupełnie swoje życiowe priorytety.
"Prawdziwe życie" (tu można obejrzeć trailer) https://vimeo.com/98022818 (Film z lektorem)
Film pt. "Prawdziwe życie" to kontynuacja opowieści rozpoczętej w filmie pt. "Bezcenny dar"

sponsorzy