BIEG NA WISZNICKĄ MILĘ 2019

Sobota 18 maja br. w Wisznicach upłynęła na sportowo! Jak co roku w maju mieszkańcy i nie tylko mogli uczestniczyć w Biegu na Wisznicką Milę.

 
Tym razem była to już IV edycja wydarzenia, którą zorganizowali: GOKiO Wisznice, wisznicki Klub Biegacza zawiązany przez Radnego Gminy Wisznice Grzegorza Chusteckiego i Radnego Powiatowego Łukasza Jaszczuka. Współorganizatorem był Klub Sportowy "Tytan Wisznice". Wisznicką Milę w tym roku wsparło także Starostwo Powiatowe, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. Tegoroczna edycja Biegu na Wisznicką Milę cieszyła się największym jak do tej pory powodzeniem! Gościliśmy uczestników z kilku powiatów. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę organizatorów, ale przede wszystkim wielkie dzięki należą się sponsorom Wisznickiej Mili 2019, bez których wydarzenie nie miałoby miejsca.
 
Bieg na Wisznicką Milę finansowo wsparli:
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska", Firma PAWTRANS, Radny Powiatowy Łukasz Jaszczuk, Firma PIOTRANS, Radny Gminy Wisznice Grzegorz Chustecki, Firma FIRE HELP Patryk Mirończuk, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Wisznice Mariusz Jakubiuk, ZAJAZD AVANGARDA, Waldemar Wołosiuk, Laboratorium Diagnostyczne DIAGNOSTYKA, Janusz Bandzerewicz, Marek Arseniuk, Andrzej Tarasiuk.

Szczegółowe wyniki ze wszystkich kategorii można znaleźć na stronie www.time2go.pl w zakładce: WYNIKI.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Byliście wspaniali! Cytując Wójta Gminy Wisznice Piotra Dragana - "do zobaczenia za rok!"
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Zdjęcia: UG Wisznice, GOKiO Wisznice
 
sponsorzy