Konkurs na KARTKĘ WIELKANOCNĄ 2017

24 marca br. w Urzędzie Gminy Wisznice odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wyłonionym w konkursie na KARTKĘ WIELKANOCNĄ 2017.

Komisja konkursowa z grona 47 złożonych prac wyłoniła 3 kartki świąteczne w 3 kategoriach wiekowych. W wieku przedszkolnym zwyciężyła Klaudia Biełuszka, uczennica przedszkola działającego przy Szkole Podstawowej „im. J. I. Kraszewskiego” w Wisznicach (6 lat). W wieku szkoły podstawowej zwyciężyła Zofia Steckiewicz, uczennica klasy 4a Szkoły Podstawowej w Wisznicach. W wieku gimnazjalnym natomiast laureatką jest Wiktoria Noskowicz, uczennica klasy 2a Publicznego Gimnazjum Nr 1 „im. K. K. Baczyńskiego” w Wisznicach. Dodatkowo komisja postanowiła wyróżnić dwie prace: Agaty Łaskiej, uczennicy klasy 6b ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach oraz Katarzyny Melnik, uczennicy klasy 6 ze Szkoły Podstawowej w Polubiczach.  

Warto także wspomnieć, iż z pośród 3 wygranych kartek komisja wybrała jedną, która została poddana obróbce graficznej oraz rozesłana z życzeniami świątecznymi do wszystkich instytucji współpracujących z Gminą Wisznice. Autorom nadesłanych prac serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie!

G A L E R I A

sponsorzy