Dzień Kobiet z Zarządem Rejonowym PZERiI w Wisznicach

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wisznicach także uczcił święto pań organizując 8 marca br. „Dzień Kobiet” w Gminnym Ośrodku Kultury i Oświaty w Wisznicach.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem zaproszonych gości w tym Wójta Gminy Wisznice Piotra Dragana, Bogusława Szczęśniaka  Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. K. K. Baczyńskiego w Wisznicach oraz Andrzeja Nuszczyka Dyrektora Szkoły Podstawowej im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach oraz życzeniami i wręczeniem kwiatów. W czasie spotkania podkreślano bardzo ważną rolę kobiety nie tylko w życiu rodzinnym ale również społecznym. Wójt Gminy, Piotr Dragan zwrócił także uwagę na fakt, iż w małej, wisznickiej ojczyźnie nie brak kobiet aktywnych, których praca na rzecz gminy jest przykładem dla młodszego pokolenia na kolejne lata.

Po części oficjalnej na scenie pojawiły się Zespół Pieśni i Tańca z Publicznego Gimnazjum w Wisznicach prowadzony przez Państwa Bożenę i Bogusława Szczęśniaków oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach z przygotowanym przedstawieniem z dedykacją dla pań. Ponadto swoim pięknym śpiewem i niekwestionowanym talentem artystycznym uroczystość umiliły Karolina Cegłowska i Kinga Linkiewicz, uczennice Gimnazjum Publicznego w Wisznicach. Ciepła, pełna życzliwości atmosfera wprawiła w doskonały nastrój wszystkich uczestników święta kobiet. Po części artystycznej miło spędzono czas na rozmowach przy kawie, herbacie i słodkościach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

G A L E R I A

Zdjęcia: Urząd Gminy Wisznice

sponsorzy