Tydzień Pracowni Orange

Pracownia Orange w Wisznicach działająca przy GOKiO Wisznice wzięła udział w tygodniu Pracowni Orange. Pracownia w Wisznicach działa od 2012r Od 4 do 10 października zorganizowano różnorodne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. We wtorkowe popołudnie młodzież wzięła udział w warsztatach fotograficznych: „Jak zrobić doble selfie”, które prowadziła Ewa Graniak-Wosinek.

5 października dzieci spotkały się na zajęciach plastycznych, prowadzonych przez Agatę Szarzyńską. Czwartkowe zajęcia z Ewą Graniak-Wosinek były okazją do zrobienia przez dzieci motanek- słowiańskich laleczek spełniających życzenia.

Warsztaty papierowej wikliny, prowadzone w piątek przez Marcina Lubańskiego przeznaczone były dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych zainteresowanych tą ciekawą formą sztuki. Zwieńczeniem Tygodnia Pracowni Orange był rajd rowerowy po Gminie Wisznice, który odbył się w sobotę rano. Uczestnicy pokonali trasę 30 kilometrów. Tydzień Pracowni Orange to świetna okazja do promocji działań pracowni i poszerzenia grona odbiorców.

sponsorzy