Feryjnych atrakcji mnóstwo

Gminny Ośrodek Kultury tętni życiem podczas ferii, to za sprawą atrakcyjnych różnorodnych ofert skierowanych do dzieci i młodzieży, które odpoczywając od obowiązków szkolnych, spędzają wolny czas w Wisznickim Ośrodku Kultury.

Galeria >>>

 W czwartek, 20 stycznia odbył się  Zimowy Turniej Tenisa Stołowego, został zorganizowany we współpracy z Tomaszem Babkiewiczem, nauczycielem wychowania fizycznego w miejscowym gimnazjum oraz Panem Januszem Babkiewiczem członkiem zarządu GLKS-T „Tytan”. W zimowym turnieju udział wzięli sami chłopcy, po wielogodzinnej rywalizacji zawodników sędziowie podsumowali wynik. Zwycięzcą został Paweł Cybulski, II miejsce zajął Damian Banaszczuk i III miejsce Maciej Bartkowski.

Nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor GOKiO Elżbieta Sokołowska.

W piątek 21 stycznia miłośników sztuk plastycznych zgromadziła w GOK Sylwia Szpruch-Koprianiuk. Pod jej instruktarzem dzieci i rodzice wykonywali anioły, kwiaty, serca, zwierzęta z masy solnej. Pani Sylwia uczyła jak wykonać masę solną, a następnie instruowała w jaki sposób i czym malować. Efekt był zadziwiający, przepiękne postaci i rzeczy, które powstały będzie można obejrzeć podczas wiosennej wystawy w GOK.

 25 stycznia natomiast przybył do nas garncarz Krystian Nowak z Podedwórza, jego zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, od rana do późnych godzin popołudniowych uczył dzieci wyrabiania flakoników i dzbanków z gliny. Dzieci nie ukrywały zadowolenia, zwłaszcza, że każde miało okazję pobawić się w garncarza. Ferie z nami to wspaniała alternatywa dla dzieci, które zostają w domu w tym okresie. Zabawa połączona z nauką, to gwarancja dobrze spożytkowanego wolnego czasu. Feryjnych atrakcji w GOK jeszcze nie koniec. Zapraszamy 30 stycznia o godz. 1815 na Koncert Kolęd i Jasełka.

sponsorzy