Konkurs fotograficzny

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Powiat Bialski w obiektywie”. Konkurs będzie rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych:

  • Szkoły Podstawowe
  • Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne
  • Dorośli

Autor może zgłosić do konkursu nie więcej niż 5 prac w danej kategorii. Technika wykonania zdjęć jest dowolna. Format zdjęć powinien wynosić przynajmniej 15x 21 cm w formie papierowej lub posiadać rozdzielczość min. 1600x1200

Konkurs ma na celu poznanie regionu oraz zaprezentowanie swoich umiejętności . Każda zgłoszona praca do konkursu powinna być opatrzona tytułem i zawierać krótki opis tego, co przedstawia oraz dokładne miejsce wykonania. Ponadto do pracy należy dołączyć podpisaną informację: „Oświadczam, że przedłożone komisji konkursowej prace mojego autorstwa są wykonane na terenie powiatu bialskiego. Wyrażam zgodę na bezpłatne przetwarzanie i wykorzystanie moich zdjęć do celów promocyjnych przez Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.”

Prace konkursowe z dopiskiem : „Konkurs fotograficzny” należy dostarczyć pod adres :

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 41 pok.122

lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobą do kontaktu w sprawie konkursu jest Piotr Grzeszyk tel. 343-75-31 wew. 554.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2011.

sponsorzy